DESIGNED BY JOOMLATD

Artykuły

 

15 grudnia 2022 r. w restauracji Cobra w Ostrowi Mazowieckiej odbyła się uroczysta wigilia Środowiskowego Domu Samopomocy i Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Przystań”.

FOTOREPORTAŻ

 

6 grudnia 2022 r. o godzinie 15.00 w Starej Elektrowni rozpoczęły się Mikołajki z Fundacją AMF „Nasza Droga”.

Fundatorzy od początku działalności ŚDS obdarowują naszych uczestników paczkami  świątecznymi i wykonanymi przez stypendystów upominkami. ŚDS przygotował na tę uroczystość prezenty wykonane  w pracowni rękodzieła i ceramicznej oraz jasełka i pastorałki.

Ostrów Mazowiecka, dn. 14.12.2022r.

 

Zaproszenie do składania ofert : Środowiskowy Dom Samopomocy typu „A i B” w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza do złożenia oferty w sprawie wykonania:

PRZEWÓZ OSÓB Z TERENU GMINY OSTRÓW MAZOWIECKA

Ostrów Mazowiecka 14.12.2022 r.

Środowiskowy Dom Samopomocy Typu „A i B”,  ul. Warchalskiego 3, 07-300 Ostrów Mazowiecka  zaprasza do złożenia oferty w sprawie wykonania:

 OPIEKUN DS. MIESZKANIA CHRONIONEGO


24 listopada ŚDS  był na wycieczce w Wołominie w fabryce bombek GEPARD.
Uczestnicy brali udział w warsztatach z malowania bombek i zwiedzania fabryki,  zapoznali się z procesem produkcji  ozdób choinkowych oraz każdy wykonał własną niepowtarzalną bombkę.


II miejsce w Konkursie plastycznym PFRON , kategoria grafika i rysunek zajął nasz uczestnik Andrzej Jasionek.

 

 konferencja :     Odpowiedzialni Społecznie"

 

 

 

ŚDS w Galerii Jatki na wystawie - Beksiński -  "W świecie surrealizmu".

 

 

 

Miasto Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Środowiskowy Dom Samopomocy Ostrów Mazowiecka Miejska Świetlica Socjoterapeutyczna oraz Ostrowska Spółdzielnia Socjalna

organizują konferencję pt.

"Odpowiedzialni Społecznie"

Konferencja objęta została Honorowym Patronatem Wojewody Mazowieckiego Mazowiecki Urząd Wojewódzki

                                                  Konferencja odbędzie się 9 listopada 2022r. w Starej Elektrowni w godz. 10:00-14:30


Nasi uczestnicy ukończyli  kurs  i wraz z nim otrzymali kwalifikacje do wykonywania zawodu "Technik prac biurowych z elementami sprzedaży i marketingu"
Pozdrawiam K. Kolasińska

 

 

 

W ramach  comiesięcznych katechez 14 października odbyła się kolejna katecheza, której tematem były tajemnice różańca św. oraz św. Jan Paweł II i siostra Faustyna.

 

 


29.09.2022 r. byliśmy w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku na wystawie pt. „Mieczysław Fogg – Pieśniarz Polaków”.

 

23 września 2022 r. z okazji  Pierwszego Dnia Jesieni i Dnia Spadającego Liścia w „Ogrodowej Przystani” w Topolowym Zakątku odbyło się I Integracyjne Jesienne Spotkanie zorganizowane przez Środowiskowy Dom Samopomocy i Miejską Świetlicę Socjoterapeutyczną.

 

Nasz uczestnik Andrzej Jasionek zdobył wyróżnienie w konkursie The Voice of Ostrów Mazowiecka na najlepsze wykonanie piosenki z repertuaru Anny German, Ireny Jarockiej, Anny Jantar organizowanym przez MBP w Ostrowi Mazowieckiej.

 

TOP